VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

Το ΚΠΕ Βελβεντού Σιάτιστας προσκαλεί τα σχολεία της Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπαίδευσης της περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας εάν το επιθυμούν, να παρακολουθήσουν και να υλοποιήσουν ημερήσια περιβαλλοντικά προγράμματα του Κ.Π.Ε. Βελβεντού & Σιάτιστας μέχρι τις 13/12/2019.
Τα σχολεία θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή έως τις 30 Σεπτεμβρίου με αίτησή τους, που επισυνάπτεται, προς το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Βελβεντού.
Επισημαίνεται ότι τα σχολεία που δεν θα δηλώσουν την συμμετοχή τους με αίτηση μέχρι την καταληκτική ημερομηνία δεν θα γίνονται δεκτά.
Η αίτηση θα υποβάλλεται στους Υπεύθυνους Σχολικών Δραστ/των ή απευθείας στο Κ.Π.Ε. Βελβεντού (όταν δεν υπάρχει Υ.Σ.Δραστ/των) στο mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , ή στο φαξ 2464031909.

Το ΚΠΕ Βελβεντού & Σιάτιστας προτίθεται να προμηθευτεί μελάνες εκτυπωτικού SAMSUNG 680 στο πλαίσιο της υλοποίησης της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ) – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» μέσω του επιχειρησιακού προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης».
Προκειμένου να τηρηθούν οι ισχύουσες διατάξεις όπως προβλέπονται από τον Οδηγό Διαχείρισης της πράξης «Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπ/σης – Περιβαλλοντική Εκπαίδευση» καλούμε τους ενδιαφερόμενους από την Π.Ε. Κοζάνης, να καταθέσουν την οικονομική τους προσφορά για προμήθεια μελανών, υπογεγραμμένη και σφραγισμένη στο ΚΠΕ Βελβεντού μέχρι την Πέμπτη 30 Μαΐου 2019, 13.00.

Κατά τη διεξαγωγή των σχολικών προγραμμάτων Π.Ε. και των σεμιναρίων επιμόρφωσης εκπαιδευτικών, στο ΤΔΥ του ΚΠΕ Βελβεντού προβλέπεται δαπάνη προμήθειας ειδών καθαριότητας και υγειινής, στο πλαίσιο της υλοποίησης της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ) – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» μέσω του επιχειρησιακού προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης».
Προκειμένου να τηρηθούν οι ισχύουσες διατάξεις όπως προβλέπονται από τον Οδηγό Διαχείρισης της πράξης «Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπ/σης – Περιβαλλοντική Εκπαίδευση» σας καλούμε τους ενδιαφερόμενους από τη Δημοτική Ενότητα Βελβεντού, να καταθέσουν οικονομική προσφορά για προμήθεια των παρακάτω αναγραφόμενων ειδών, υπογεγραμμένη και σφραγισμένη μέχρι την Τετάρτη 17 Απριλίου 2019.

Κατά τη διεξαγωγή των σχολικών προγραμμάτων Π.Ε. και των σεμιναρίων επιμόρφωσης εκπαιδευτικών, στο ΤΔΥ του ΚΠΕ Βελβεντού προβλέπεται δαπάνη προμήθειας γραφικών και χαρτικών, στο πλαίσιο της υλοποίησης της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ) – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» μέσω του επιχειρησιακού προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης».
Προκειμένου να τηρηθούν οι ισχύουσες διατάξεις όπως προβλέπονται από τον Οδηγό Διαχείρισης της πράξης «Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπ/σης – Περιβαλλοντική Εκπαίδευση» σας καλούμε τους ενδιαφερόμενους από την Π.Ε. Κοζάνης να καταθέσουν οικονομική προσφορά για προμήθεια των παρακάτω αναγραφόμενων ειδών, υπογεγραμμένη και σφραγισμένη μέχρι την Τετάρτη 17 Απριλίου 2019.

Κατά τη διεξαγωγή των σχολικών προγραμμάτων Π.Ε. και των σεμιναρίων επιμόρφωσης εκπαιδευτικών, στο ΤΔΥ του ΚΠΕ Βελβεντού προβλέπεται δαπάνη προμήθειας ειδών «μπουφέ» για τις ανάγκες των σεμιναρίων που θα πραγματοποιήσει, στο πλαίσιο της υλοποίησης της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ) – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» μέσω του επιχειρησιακού προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης».